הכירו את מורן רוזנברג

הכירו את מורן רוזנברג

אלוהי הפרטים הקטנים....

 מאז שאני זוכרת את עצמי,
עיצוב היה חלק בלתי נפרד מחיי.
אסתטיקה, יופי, רצון לשלוט בפרטים הקטנים ודחף לפרפקטציוניזם הובילו אותי למקצוע.

התחלתי את העשור השלישי בחיי בלימודי תקשורת חזותית, עבדתי כמעצבת גרפית במשרדי פרסום וחברות בינלאומיות גדולות, משם המשכתי ללימודי תואר ראשון BA בניהול וכלכלה בבר אילן ובהגיעי לגיל שלושים ולידת בתי הבכורה החלטתי לעשות שינוי וללכת בעקבות הלב. למדתי עיצוב פנים בסטודיו 6B והיום אני עצמאית ובעלת סטודיו לתכנון, עיצוב פנים וסטיילינג.

אני קמה כל בוקר עם רצון ליצירה ועשייה ונהנית מכל פרויקט שאני מעצבת. ​ אני עוסקת בתכנון ועיצוב חללים גדולים וקטנים, ציבוריים ופרטיים. השירותים שלי כוללים מתן יעוץ, תכנון נגרות custom made, הפקת תכניות חשמל, אינסטלציה, תאורה, כתיבת כתב כמויות, ביצוע מכרזים, יצירת הדמיות תלת ממדיות, שירותי הום סטיילינג, ליווי, פיקוח בשטח ובעיקר לחבר את החלקים למכלול שלם. ​

חשוב לי להכיר בתחילת כל פרויקט את הלקוחות שלי לעומק ולהפוך את החלל שלהם למקום שמשלב יופי ופרקטיות. כמובן תוך כדי להעביר את הסיפור האישי שלהם, הזכרונות והפריטים שהם אספו לאורך השנים. ​

תמונה

להכניס אותם הביתה.

צמחים.

בד״כ מתחלק לאלו שאוהבים ולאלו שחושבים שממש מיותרים… הם מתמלאים אבק ומוסיפים עוד עבודה לרשימת המטלות הלא נגמרת שלנו.. אז זהו שלא!

צמחים הם ה-ד-ב-ר!! תכשיטים קטנים שמוסיפים חן והמון חיים לחללים שלנו. הם מעשירים את החלל והופכים דירות לבתים חמים, משרדים קרים – למקומות עבודה שנעים לשהות בהם.

הצמחים נטולי טרנד עיצובי, ולכן גם אם אתם כפריים בלב או נורדים בנשמה – יש מגוון רחב שמתאים לכולם ובמינימום תקציב..

 

לכל רוצחי הצמחים…אני שמחה לבשר שיש צמחים מרהיבים שאינם זקוקים לטיפול מסור, לשמש מלאה ובטח שלא להשקיה יומיומית. הם כן ישמחו אם תפתחו חלון מדי פעם ותדאגו לתחלופה של אוויר..

 

החל מהצמחים הנשפכים – פוטוס הזהב עמיד בפני כמעט הכל! צעירים שקשה להם להתחייב, דירות שכורות וחשוכות, הורים קרייריסטים עם מעט זמן פנוי וחולי אלצהיימר ששוכחים להשקות אותו לאורך זמן.

ועד לצמחים שרק נראים עדינים כמו צמח הזמייה היפה או לעמידים ביותר כמו צמחי הקקטוסים שבואו ונהיה כנים רוב הסיכויים שימותו אחרינו.

 

כמה מילים על סנסיווריה אהובתי – תמיד זקופה ויפה, מעשירה כל כלי שיושבת בתוכה. אם זה קרמיקה, קש, פלסטיק או סתם ככה מונחת בצד..היא מעשירה כל פינה שנמצאת בה, זקוקה למעט חום ואהבה – מתאימה לחללים עם שמש ישירה וגם לאלו שקופחו במעט אור.

 

אז מעבר לטרנדים, תקציב, פחד להרוג יצור חי…. הדבר החשוב ביותר שאני יכולה לספר לכם שהצמחים שומרים עלינו, הם אוגרים כמויות של פחמן דו חמצני ומסייעים לסירקולציה של האוויר גם בחללים ללא חלונות או פתחים.

 

טיפ חשוב – כדי להקל עליכם בתחזוקה המינימלית שתיארתי למעלה, קבצו את הצמחים לקבוצות!

זה נראה הרבה יותר טוב, יקל עליכם מלהתרוצץ ולהשקות צמחים באזורים שונים והצמחים עצמם נהנים מהלחות המוגברת שכמות עציצים רבה פולטת לאוויר במקביל

דילוג לתוכן